Česká republika

Dovolená v ČRDovolená v ČR nabízí bezpočet možností rekreace - hotely a penziony u vody, na horách, v přírodě i ve městech. Popularita dovolené v ČR roste ostatně každým rokem a s tím i poptávka po ubytování v hotelech a penzionech po celém Česku a Moravě. Krásy českých krajů jsou rozsáhlé a proto velmi často dovolená v ČR znamená lepší dovolenou něž kdekoli jinde.

Dovolená u moře nebo dovolená v ČR?

Vyřešení dovolené ubytováním v Čechách je často ideální z důvodu nižší ceny a lepší dostupnosti. Ubytování v ČR také znamená, že se na rozdíl od dovolené u moře domluvíte bez problému. I v jiných ohledech jsou klasická rizika dovolené v případě ubytování v Čechách minimalizovány. Česká republika ale také nabízí nepřeberné množství možností relaxace a přírodních krás. Zatímco u moře vás čeká často ten samý scénář, dovolená v některém z českých hotelů a penzionů vás přiblíží k nepřeberným možnostech jak si dny pracovního klidu užít. Od klasického odpočinku u vody, v zimě lyžování na horách, až po rozmanité hory, kopce, stráně, lesy, města větší i menší a další krásy.

Nejvyhledávanější místa dovolené v Čechách

Mezi klasické cíle na ubytování patří například Máchovo jezero, Lipno, Moravský Kras, Jižní Čechy, Západní Čechy, Východní Čechy, Broumovsko, Český ráj a další známé lokality. Mezi českými a moravskými kraji vedou především hotely a penziony na horách - Krkonoše, Šumava, Jeseníky, Beskydy, Jizerské Hory, Orlické hory, Českomoravská Vrchovina, Českosaské Švýcarsko a další. Populární jsou také větší města Praha, Brno a další.

reklama
reklama
Copyright © 2012 Vrtulka.cz
tvorba www stránek People For Net a.s.